12 і 13 січня Харків буде приймати Всеукраїнський фестиваль вертепів

В нашому місті такий захід буде відбуватись вже втретє. Незмінною традицією фестивалю є хода головною вулицею міста і одночасне виконання колядки «Нова радість стала». Цьогоріч її заспівають мешканці 30 міст і сіл України та п’яти країн Європи в Англії, Австрії, Нідерландах, Польщі й Німеччині. Директорка фестивалю, член громадської ради при ХОДА Олена Рофе-Бекетова розповідає, що до участі зареєструвалися 56 колективів. Разом це 1029 учасників з різних міст і сіл нашої держави.
Новинками «Вертеп-Фесту» стали мережа дружніх готелів і закладів громадського харчування «Мережа-Фест» та ігрова програма «Вертеп-квест». Також, за допомогою партнерів фестивалю, студентів НТУ «ХПІ» було розроблено додаток «Wayley», що стане туристичним путівником на святі. До того ж всі відвідувачі «Мережі-Фест» зможуть отримати святкові знижки. Для цього треба бути або в святковому костюмі або з атрибутикою фестивалю і мати додаток «Wayley». Від доступний для завантаження на пристрої з ОS Android.
Організатори очікують, що гостями яскравої етноподії стануть більше 10 000 глядачів. Вони зможуть побачити чимало учасників завдяки великій кількості фестивальних майданчиків. Ними стали: майданчик перед ХНАТОБом, площа Свободи, різні улюблені місця відпочинку, супермаркети та ТРЦ. Передбачено і соціальні локації: дитячі будинки, лікарні та військові шпиталі.
Головною подією фестивалю 12-го січня стане Парад Вертепів за маршрутом від площі Конституції до площі Свободи.
13-го січня творчі колективи «Вертеп-Фесту» привітають харків’ян та гостей міста на центральній сцені в парку імені Горького.
Завершиться фестиваль вертепів проведенням «Етновечорниць», що стане фінальним заходом для учасників фестивалю і представників етноспільнот нашого міста.
Організатори запрошують долучатись всіх небайдужих громадян до святкового дійства відчути неповторну атмосферу фестивалю і отримати свою порцію добра та позитиву.Залишити відповідь