«Бажаєш-можеш-роби!» в Харкові пройшла акція по озелененню клумби біля знаку на честь проголошення суверенітету України

Акція пройшла напередодні за підтримки члена громадської ради при ХОДА Віктора Трубчанова. Зробити озеленення запропонувала Марко Терен. Її ініціативу підтримали громадські активісти та небайдужі громадяни. Разом вони висадили у відкритий грунт більше трьох сотень квітів: петуній, чорнобривців та конвалій. Як зазначив у своєму дописі в мережі facebook член громадської ради Віктор Трубчанов: «Дякуємо всім хто приєднався, ще одне місце в Харкові завдяки нам стало краще…. Випалена пустеля перетворилась на оазіс. … Прийшли помічники з дітьми, господарчим знаряддям та граним настроєм… Дехто мав бажання перерахувати гроші на картку, але прийшов та відпрацював руками. Вийшло дуже файно!
Ми маємо самі працювати та змінювати країну на краще, а не скиглити ….
Бажаєш-можеш-роби!»
Нагадаємо, що як повідомляв mediaport Пам’ятний знак з табличкою «На честь самовизначення української нації 16 липня 1990 року — Декларації про державний суверенітет України», встановлений у 1990 році у Саду Шевченка біля площі Свободи за ініціативи харків’янина Володимира Пасічника, знайшли зруйнованим вранці 6 травня. Поліція відрикла провадження.
За кілька днів камінь полагодили, він простоїть до того часу, поки буде виготовлений новий знак.. За документами Департаменту культури і туризму обладміністрації, з 2015 року пам’ятний знак міститься в переліку «щойно виявлених об’єктів культурної спадщини», але Мінкульт його досі не затвердив. Обслуговуванням пам’ятника займаються міські комунальники.Залишити відповідь