Бійців АТО/ООС 92-ї бригади волонтери привітали із Різдвом

Волонтери привітали бійців декоративними фігурками різвяних янголів, які допомогли виготовити студенти Харківського механічного технікуму імені О. О. Морозова. Вони підтримали ідею привітання військових і надрукували на 3D принтері 200 різдвяних оберегів.

Автором ідеї такого привітання став Микола Благовестов. Долучилась до святкової акції «Різдвяні янголи» для бійців АТО/ОСС та підтримала її член громадської ради при ХОДА Марина Полякова. Вона ж і вручила символи оберегу від ворога військовим, що повернулися з місць виконання бойових завдань.
На прохання організаторів святкової акції виготовили обереги студенти Харківського механічного технікуму імені О. О. Морозова. Вони часто проводять патріотичні заходи серед студенства, тому не залишились осторонь і цього разу. Фігурки розміром з долоню за добу надрукували на 3D принтері та долучили до них листа з подякою військовим за їх небезпечну місію в зоні АТО/ООС.

Таке різдвяне привітання стало приємною несподіванкою для бійців 92-ї бригади. За словами військових, вони в черговий раз відчули любов та повагу до них завдяки волонтерській ініціативі «Різдвяні янголи». Адже обереги зроблені з думками про військових та вдячністю за їх службу.Залишити відповідь