Члени громадської ради Олександр Чумак та Олег Драгунов презентували освітній проект «Школа громадського лідера «Нова Україна»

Як підготувати успішних менеджерів для місцевих громад розповідали у Медіа Хабі Харківського прес-клубу члени громадської ради при ХОДА Олександр Чумак та Олег Драгунов. В рамках прес-конференції вони презентували новий освітній проект «Школа громадського лідера «Нова Україна». Організатори розповідають: він стартує вже в червні цього року. Головним завданням вони вбачають підготовку громадських активістів, які стануть потенційними кандидатами до місцевих органів самоврядування.
Члени громадської ради та організатори проекту наголошують, що відмінною рисою проекту є участь патріотично налаштованих активістів націлених на результат. Не останнім фактором буде і дотримання демократичних принципів в житті та громадській роботі.
В рамках проекту його учасники отримають та вдосконалять й набудуть нові знання та навички. За словами організаторів вони обов’язково стануть у нагоді в подальшій громадській роботі.
Проект буде реалізовано в кілька етапів. Кожен з них – тематичний блок, який будуть проводити відомі тренери, лектори-експерти в своїй сфері знань.
Серед іншого учасникам проекту запропонують навчитися майстерності успішних публічних виступів і самопрезентації. Тренером цього блоку став Дмитро Ляховецький. Він бізнес-тренер із багаторічним досвідом, фахівець із психології, та консультант по методу позитивної психотерапії. Іший блок – «Політичні комунікації» буде вести Юлія Біденко. Вона кандидат політологічних наук кафедри політології ХНУ ім. В.Н. Каразіна.Залишити відповідь