Концерт, нагороди та спілкування: в Харкові відзначили День волонтера

Напередодні в Харкові вже в п’яте відзначили День волонтера. В Україні це свято набуло актуальності не так давно. Саме волонтери здивували весь світ своїми справами під час Революції Гідності та в складні часи військової агресії Російської Федерації на сході, яка продовжується і по нині.
Безмежна мужність і патріотизм – саме такі якості притаманні українському волонтерському руху. Волонтери і зараз продовжують працювати з військовими, ветеранами АТО та ООС, тимчасово переміщеними особами з окупованих територій та долучаються до ініціатив, що роблять життя кожного українця кращим.
Про це говорив кожний, хто підіймався на сцену БК ФЕД цього святкового вечора. Заступник голови ХОДА Анатолій Бабічев, представник духовенства Єпископ Митрофан та гості свята.
Вітання від голови ХОДА Юлії Світличної для присутніх в залі передав Анатолій Бабічев. У своєму виступі він зазначив, що саме волонтерський рух сформував громадянське суспільство в нашій державі.
Єпископ Харківський і Богодухівський Митрофан УПЦ КП також звернувся з привітальними словами: «У час, коли наша країна перебуває у надскладній ситуації, коли порушено територіальну цілісність, підірвано економіку, саме волонтерська активна громадська позиція, небайдужість та невтомна праця додає віри у те, що у нашого народу є майбутнє. Адже єднання – це запорука успіху»
Саме для спільного та успішного майбутнього працюють багато волонтерів. Їх клопітка та сумлінна волонтерська праця не залишається не поміченою. За значний гуманітарний вклад шістдесят волонтерів нагороджено президентською відзнакою. Серед них і члени Громадської ради при ХОДА: Максим Зеленський, та Борис Рєдін. Марина Полякова відзначена грамотою ХОДА.
Свої відео-вітання передали співачка Світлана Тарабарова і волонтерка, акторка та співачка Алла Мартинюк, учасник гурту ТНМК та відомий волонтер Фоззі. Вони висловили слова вдячності всім, хто причетний до волонтерського руху.
Всі хто системно займається волонтерством мали змогу поспілкуватись з представниками профільних департаментів ХОДА для того, щоб зробити свою роботу більш ефективною.Залишити відповідь