Незалежний аналітичний портал «Слово і Діло» високо оцінив роботу голови ХОДА Юлії Світличної

Аналітичний портал «Слово і Діло» опублікував щорічний звіт моніторингу виконання політиками та посадовими особами своїх обіцянок за 2018-й рік. Першу сходинку в ньому зайняла голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична з показником у 84%. Вдвічі приємно усвідомлювати, що таких досягнень в Україні не має ніхто.

Всі громадяни свідомі того, що можновладці різних рівнів полюбляють обіцяти українцям мало не золоті гори та зробити райське життя тут і зараз. Як правило такі «казкарі» не дуже переймаються особистою відповідальністю за дані обіцянки. Громадяни задоволені популістичними заявами часто не приділяють своєї уваги для перевірки виконання обіцяного політиками різних рівнів.

За них це робить аналітичний портал «Слово і Діло». До цієї справи залучають експертів та аналітиків, які прискіпливо аналізують та ведуть підрахунок обіцянок, що були дані посадовими особами. Для цього вони іх фіксують і регулярно моніторять реальний стан виконання.

Голова ХОДА Юлія Світлична завжди декларує «Обіцяли – виконуємо». Вона вже не перший рік на лідерських позиціях в цьому рейтингу. Порівняно з попереднім роком її рейтинг відповідальності зріс на 16% і склав за результатами роботи у 2018-му році 84%. Безперечно це свідчить про її високу відповідальність, як керівника і посадової особи та ставлення команди Юлії Світличної до своєї роботи.

Які ж справи голови ХОДА Юлії Світличної були так високо оцінені експертами та аналітиками порталу «Слово і Діло»? Відповідь проста. Це нові, побудовані школи та дитячі садки, відкриті інклюзивні центри. Реконструкція та побудова нових автошляхів, стадіонів, спортивних майданчиків та ФОКів. Оновлення медичного обладнання та ремонт лікарень. Список зробленого командою голови ХОДА Юлії Світличної можна продовжувати. Та давайте звернемо увагу на ще один показник, що дорівнює нулю. Нуль не виконаних обіцянок у Юлії Світличної! Якщо вона береться за якусь справу, то знаходить можливості й доводить її до кінця. Вона реальними справами щоденно доводить свою ефективність на посаді голови Харківської обласної державної адміністрації.

Слід сказати, що в свій час Юлія Світлична очолила область з певним багажем проблем, які вона поступово вирішує як відповідальна посадова особа та державний службовець. І це в неї виходить «відмінно»! Тому згідно опитуванням соціологів більше половини харків’ян та жителів області пишаються та захоплюються нею, її цілеспрямованістю, ефективністю та відповідальністю.

Члени громадської ради при ХОДА вітають Юлію Олександрівну з високою оцінкою незалежними експертами її роботи та роботи всієї команди Харківської обласної державної адміністрації. Пишаємось, що нам випало творити історію разом!Залишити відповідь