Олександр Головін: спільно робимо добрі справи

«Онуку одного з учасників ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи О. Маньшина, всього два роки, а йому вже доводиться боротись з тяжкою хворобою – лімфобластним лейкозом. Коли повідомив про таке звернення заступника голови Харківської обласної державної адміністрації Михайла Черняка, він щиро перейнявся проблемою та допоміг у її вирішенні» – розповідає член Громадської ради при ХОДА Олександр Головін.
За його словами робота в громадській приймальні заступника голови ХОДА вимагає часу, великої самовіддачі і клопіткої роботи. Та її результат часто перевершує всі очікування і змушує забути про труднощі. Це відбувається тоді, коли навколо, буквально в міцний кулак збираються люди, готові допомогти і підтримати своєю ініціативою. Завдяки спільним зусиллям малюк вже проходить лікування в клінічній дитячій лікарні № 16.
Цього разу до порятунку малюка долучились і курсанти Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба на чолі з сержантом Проскуріним спільно з Начальником університету генерал-майором Олександром Турінським. Вони разом виступили з ініціативою участі в донорському русі.Залишити відповідь