Показ фільму «Боротьба Джамали» в Старосалтівській загальноосвітній школі

Голова Громадської ради при ХОДА Олексій Курцев разом з правозахисником Юрієм Чумаком відвідали Старосалтівську загально освітню школу де в неформальній обстановці поспілкувались з учнівською молоддю та студентами. Приводом для цього став спільний перегляд фільму з репертуару кіноклубу Docudays UA «Боротьба Джамали»
В ньому шведська журналістка Елін Йонссон фіксувала життя співачки і її сім’ї в Україні та Криму, розповідаючи трагічну історію родини та про її нинішні складнощі, пов’язані з окупацією. Через особистий і сильний портрет Джамали, а також пісню «1944», фільм звертається до історичних подій, депортації кримських татар і до сьогоденної політичної проблеми.
Після перегляду документальної стрічки відбулось обговорення побаченого. Школярі ділилися власними емоціями та переживаннями від побаченого.
Обговоривши фільм провели невеликий конкурс ідей, як зробити життя учнівської молоді в Старосалтівській ОТГ більш цікавим та насиченим. Наостанок зробили фото на пам’ять.Залишити відповідь