Працівників соцслужб навчають сучасним методам соціально-психологічної підтримки учасників АТО

В Харкові діє проект для працівників соціальних служб які працюють з ветеранами АТО і членами їх родин. Вплив військових дій на людину – очевидний, розповідають спеціалісти. Змінюється ставлення до життя, пріоритети та цінності. На думку психологів, досвід отриманий військовослужбовцями в зоні АТО необхідно зробити основою для їх адаптації в мирному житті.
«Ефективно допомагає в цьому позитивна психотерапія» – розповідає член громадської ради при ХОДА Ольга Щербакова. Вона, за підтримки партнерів вже кілька місяців реалізує проект «Підвищення ресурсності соціальних служб Харківської області при наданні соціально-психологічної підтримки учасників АТО».
Учасниками проекту пройдено кілька модулів, де вони навчаються за допомогою психологічних методів та практик об’єднувати людські ресурси заради пошуку ефективних та позитивних рішень в тих чи інших життєвих ситуаціях. На думку психологів, дуже важливо донести до ветеранів АТО розуміння того, що життєві обставини необхідно сприймати такими, якими вони є, та використовувати на користь собі.
За словами організаторів, учасники проекту відвідуючи кожний навчальний модуль знайомляться з сучасними психологічними практиками, тренуються виконуючи різні навчальні вправи та звичайно вивчають теорію соціально-психологічної роботи.
Завершиться проект обов’язковою сертифікацією кожного учасника, де кожен з них продемонструє здобуті знання та навички для успішної практичної роботи.Залишити відповідь