В Обласному диспансері радіаційного захисту населення триває капітальний ремонт

Про це розповів член Громадської ради при ХОДА  Олександр Головін. Він взяв участь у засіданні оперативного штабу з питань реконструкції та ремонту будівлі. «Приміщення диспансеру не ремонтувалось вже більше тридцяти п’яти років. Масштаб – надзвичайно великий, всі роботи фінансуються як з обласного бюджету так і за рахунок Європейського банку. Як представник харківського міського відокремленого підрозділу громадської організації «Всеукраїнська спілка ліквідаторів-інвалідів «Чорнобиль-86» та член Громадської ради при ХОДА слідкую за ходом цієї реконструкції. На засіданні робочої групи підрядники прозвітували про хід виконаних та поточних робіт. Минулого разу вони не змогли нам надати таку інформацію».
На засіданні оперативного штабу з питань реконструкції та ремонту диспанеру представник підрядної організації розповів наступне – «На сьогодні майже всі роботи, що проводяться на 2-му поверсі, завершені. Залишилося встановити енергозберігаючі двері і завершити систему постачання кисню. До кінця грудня роботи будуть завершені».

За його словами, на даний момент в приміщенні вистилають підлогу плиткою.

«Роботи, що проводяться за рахунок обласних коштів, на сьогодні теж виконуються. Найбільші труднощі – це налагодження сантехнічних вузлів. Над цим зараз і працюємо. Найближчим часом плануємо установку сантехніки і сушки для рушників », – зазначив підрядник.

Заступник голови ХОДА Вадим Данієлян акцентував увагу на тому, що дуже важливо виконати роботу в строк і при цьому зберегти якість робіт, адже ремонт такого важливого об’єкта інфраструктури – на особистому контролі голови ХОДА Юлії Світличної.Залишити відповідь