В Харкові відзначать «День волонтера»

П’ятого грудня у ДК «ФЕД» відбудуться заходи з відзначення чергової річниці діяльності волонтерської спільноти. Саме Революція Гідності стала поштовхом для розвитку волонтерства у нашій державі. Поодинокі випадки взаємодопомоги та доброчинності виросли у великий громадянський рух. Волонтери – люди, які заради збереження країни жертвували власним часом, грошима, а іноді й життям, перевернувши усталене й стереотипне «моя хата скраю». На п’ятий рік війни вони не втомились і продовжують це робити.

 

Організатори заходу запланували провести круглий стіл з представниками департаментів Харківської обласної державної адміністрації для обговорення та вирішення нагальних питань.

Ще одним пунктом святкування стане нагородження волонтерів-харків’ян відзнакою Президента «За гуманітарну участь у АТО».

Також заплановано проведення святкового концерту. Його учасниками стануть: Vitaliy Sweet та Яна Заварзина,  Аліна Басишина та Поліна Заварзіна, майстри козацького двобою Слобідського козацького війська та гурт «Село і люди», Олександр Кварта та «Eyra»

Початок заходу о 17.30. Організатори обіцяють, що буде буде цікаво і смачно.Залишити відповідь