Відбулось чергове засідання громадської ради при ХОДА

6 серпня у стінах Харківської обласної державної адміністрації відбулось засідання громадської ради на якому було підведено підсумки роботи за літо та намічено плани на майбутнє. До порядку денного входили проблемні питання щодо організації роботи громадської ради при ХОДА та святкування Дня Прапору та Дня Незалежності України.

Почалось засідання з розгляду питання щодо встановлення пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні та учасникам АТО/ООС, а також прийнято рішення звернутись до правоохоронних органів із клопотанням про організацію охорони пам’ятних знаків і монументів у м. Харків. Призначили відповідальних за підготовку та організацію процесу.

Обговорено питання підготовки до святкування Дня Прапору та Дня Незалежності України. Члени громадської ради активно висловлювали свої ідеї та намітили плани реализації.

Приділили час і питанням національно-патріотичного виховання дітей та молоді, шляхом сприяння у проведенні Пластових заходів та всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») на території Харківської області з залученням закладів вищої освіти та спеціалістів Харківського обласного центру молоді, а також встановлення інформаційних стендів “Історія Нескорених” у вишах Харкова.

Членами громадської ради при ХОДА активно розробляються та реалізуються різноманітні (освітні, соціальні, екологічні, економічні, медичні, інформаційно-просвітницькі) проекти, одним із таких є “Стоп пластик”, залучитись до реалізації якого запропонував його автор та член ради Ігор Дунаєв. Всі присутні на зборах підтримали ідею та домовились про окрему зустріч та створення робочої групи.

Крім того, задля належної організації взаємодії громадської ради при Харківській обласній державній адміністрації з органами влади було прийнято рішення щодо організації круглого столу з залученням новообраних народних депутатів України від Харкова та Харківської області.

Завершилось засідання обговоренням питання щодо підготовки та проведення установчих зборів громадської ради при Харківській обласній державній адміністрації у грудні 2019 року.

На засіданні був присутній без п’яти хвилин народний депутат України Куницький Олександр, який пообіцяв розібратись в проблемних питаннях ради та долучитись до организацвї спільних проектів та заходів.

Намітили найближчі проекти, призначили відповідальних та приступили до роботи.

 Залишити відповідь