Відбулось розширене засідання громадської ради при Харківській обласній державній адміністрації

Відбулось розширене засідання громадської ради при Харківській обласній державній адміністрації на якому були присутні окрім її членів громадські активісти, музиканти, журналісти та представники Департаменту масових комунікай ХОДА.
 
На обговорення були поставлені наступні питання:
 
1. Щодо роботи ініціативної групи з підготовки установчих зборів з формування нового складу ГР при ХОДА.
2. Щодо обговорення підготовки проведення останнього засідання у зв’язку із закінченням каденції ГР при ХОДА. 
3. Різне.
 
З приводу першого питання виступили члени ініціативної групи та повідомили, що на сьогоднішній день сформовано проект документів для організації установчих зборів та передано його на погодження до юридичного департаменту ХОДА. Як тільки буде отримано відповідь та приведено у відповідність зазначені документи – всю інформацію буде розміщено на сайті Харківської обласної державної адміністрації та відкрито реєстрацію.
 
Щодо другого питання – вирішили підготувати звіт роботи за два роки каденції та орієнтовно намітили дату останьої зустрічі.
 
Крім того, було обговорено ряд проблемних питань та запропоновано проведення спільних заходів.
 
Завершальною частиною засідання громадської ради стала зустріч-знайомство усіх присутніх із новопризначеним головою Харківської обласної державної адміністрації – Олексієм Кучером.
 
Під час зустрічі голова громадської ради Олексій Курцев представив кожного із присутніх та коротко розповів про роботу ради за пройдешні два роки. 
 
Спілкування мало свій конструктив, активісти задавали багато проблемних питань, які наразі цікавлять громадськість, серед яких:  зв’зяок новообраного губернатора з Вадимом Слюсарєвим; коментар щодо задекларованих доходів; відсутність стратегії соціально-економічного розвитку області та залучення до її розробки громадськості; представлення нової команди; створення тимчасової слідчої комісії стосовно Геннадія Кернеса; розвиток національно-патріотичного виховання та волонтерства; боротьба з корупцією; розвиток малого та середнього бізнесу; обрання бізнес-омбудсмена; екологія та інші.
 
Однак, вказані питання так і залишились без відповіді, проте голова ХОДА пообіцяв найближчим часом надати розгорнуту відповідь на всі зазначені питання, а також додатково зустрітись з представниками присутніх громадських організацій та обговорити шляхи подальшої взаємодії.
 
Крім того, представники громадськості підняли питання щодо організації роботи ініціативної групи з підготовки установчих зборів з формування нового складу громадської ради при обласній державній адміністрації. Голова ХОДА запропонував допомогу в залученні департаментів та управлінь задля оперативного відпрацювання всіх необхідних документів. 
Дякуємо всім за плідну роботу!


Залишити відповідь