Володимир Косенко презентував проект «Безпечна школа»

Член громадської ради при ХОДА Володимир Косенко презентував проект «Безпечна школа» для керівників місцевих органів управління у сфері освіти. Нарада освітян була присвячена актуальним питанням, та пріоритетним напрямкам діяльності в галузі освіти у 2019 році.

Питання безпечного перебування в закладах освіти як вихованців так і працівників освітньої галузі актуалізується чи не щоденно. Про прикрі чи нещасні випадки ми постійно дізнаємось із регіональних чи загальноукраїнських випусків новин. У своєму виступі член громадської ради при ХОДА Володимир Косенко розповів про проект «Безпечна школа», що є складовою частиною проекту «Безпечне місто». Він акцентував увагу на тому, що діти, підлітки та студенти є частиною спільноти територіальних громад, без забезпечення безпеки яких неможливо вибудувати загальну систему безпеки. Саме таку систему створює ГС «Фундація Схід – Захід» об’єднуючи зусилля вчених і бізнесу для досягнення необхідного результату.

Звичайно, прототипи таких систем вже існують. Та все ж є деякі відмінності у цього проекту є. І вони ключові. Це інформативність, низька вартість, доступність, партисипативність. На думку члена громадської ради при ХОДА Володимира Косенка проект сподобається батькам та викладачам. Адже можливості системи дозволяють контролювати успішність та відвідуваність дітьми навчальних закладів. Освітяни ж зможуть автоматизувати збір та передачу статистичної інформації. На даному етапі акумулюються потреби від шкіл та батьків. Детальніше ознайомитись із проектом можна переглянувши презентацію натиснувши тутЗалишити відповідь